Bikexpert.ro foloseste cookie-uri. Afla mai multe detalii citind politica noastra de utilizare cookies aici

Utile

Stiri si noutati

Hai in gasca BikeXpert!

14.02.2019

 

Cautam mecanic – fie ca esti foarte priceput sau esti la inceput de drum, poti face parte din echipa noastra! Avem timp si resurse sa te ajutam sa te perfectionezi, oferim stabilitate si un pachet salarial pe masura capacitatilor tale.


Cautam colegi la vanzari – daca esti pasionat de biciclete si de miscare si vrei sa te alaturi echipei noastre, hai sa ne cunoastem! Capacitate de munca in echipa, usurinta in operare calculator precum si abilitatile tehnice sunt avantaje importante. Oferim un loc de munca stabil cu un venit in functie de capacitatile fiecaruia; cautam colegi atat pentru showroom-urile noastre, cat si pentru departamentul on-line.


Cautam responsabil marketing – daca fenomenul ciclist din Romania te intereseaza si vrei sa faci parte din el, atunci poate asta este sansa ta! Cautam coleg organizat, capabil sa ia decizii si sa lucreze pe bugete, capabil sa administreze materialele de marketing, disponibil pentru deplasari de weekend la diferite evenimente!
 

Asteptam CV-ul tau pe adresa contact@bikexpert.ro si te vom contacta pentru pentru stabilirea interviuluiDespre BikeXpert

In 2002 am plecat la drum si acum suntem unul dintre cele mai importante nume de pe piata bicicletelor din Romania, un standard de calitate atat prin produsele oferite cat si prin calitatea serviciilor prestate. Experienta ne recomanda, la fel si ambitia si efortul continuu de a fi printre cei mai buni.
Oferim o gama foarte variata de produse si servicii la un standard inalt de calitate si la preturi cat mai bune. Promitem sa facem asta si in viitor si sa ne straduim sa devenim si mai buni si mai competitivi! Multumim ca ne sunteti alaturi.

Hai in gasca BikeXpert!

Cautam mecanic – fie ca esti foarte priceput sau esti la inceput de drum, poti face parte din echipa noastra! Avem timp si resurse sa te ajutam sa te perfectionezi, oferim stabilitate si un pach......