Bikexpert.ro foloseste cookie-uri. Afla mai multe detalii citind politica noastra de utilizare cookies aici

Utile

Stiri si noutati

Hai in gasca BikeXpert!

15.04.2019

 

Cautam colegi la vanzari – daca esti pasionat de biciclete si de miscare si vrei sa te alaturi echipei noastre, hai sa ne cunoastem! Capacitatea de munca in echipa, usurinta in operare calculator precum si abilitatile tehnice sunt avantaje importante. Oferim un loc de munca stabil cu un venit in functie de capacitatile fiecaruia; cautam colegi pentru showroom-ul BikeXpert Unirii.

Asteptam CV-ul tau pe adresa contact@bikexpert.ro si te vom contacta pentru pentru stabilirea interviuluiDespre BikeXpert

In 2002 am plecat la drum si acum suntem unul dintre cele mai importante nume de pe piata bicicletelor din Romania, un standard de calitate atat prin produsele oferite cat si prin calitatea serviciilor prestate. Experienta ne recomanda, la fel si ambitia si efortul continuu de a fi printre cei mai buni.
Oferim o gama foarte variata de produse si servicii la un standard inalt de calitate si la preturi cat mai bune. Promitem sa facem asta si in viitor si sa ne straduim sa devenim si mai buni si mai competitivi! Multumim ca ne sunteti alaturi.

Hai in gasca BikeXpert!

  Cautam colegi la vanzari – daca esti pasionat de biciclete si de miscare si vrei sa te alaturi echipei noastre, hai sa ne cunoastem! Capacitate de munca in echipa, usurinta in operare ......